Telefon
WhatsApp
İnstagram

Şahin Paslanmaz Tanıtım Filmi Tr

Şahin Paslanmaz Gıda Makineleri olarak biz, Konya Organize Sanayi Bölgesindeki 20.000 m2 alanda 7.100 m2 çalışma alanına modern fabrikamızda yanlızca ürün üretmiyor, aynı zamanda uygulamalarınız için çözümler de sunmaktayız. 1980 yılından bu yana sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizle yeni teknolojileri birleştirerek sanayicilerimiz için en kaliteli, en kullanışlı paslanmaz makine ve ekipmanları sunmaya devam ediyoruz. Çikolata Karamel Endüstrisi başta olmak üzere; Lokum ve Cezerye Endüstrisi, Şekerli Mamuller, Kimya ve İlaç Endüstrisi, Süt Ürünleri Endüstrisi, Diğer Endüstriler (Likit Yağ Endüstrisi, Şeker Pancarı Numune Alımı ve Fire Tespit Ünitesi ) için hizmet ve çözüm sunmaktayız.  
 
Kullandığımız Teknolojiyi ve kendimizi sürekli yenileyerek, çözüm ortağı olmada etkin bir markayız. Kaliteye önem veren birçok üretim tesisinde karşınıza çıkabilecek “Wallbond” ve “Chocofilt” markalarımızla da ürünlere değer katmaya devam ediyoruz. 

Çikolata Karamel Endüstrisinde; Yağ Eritme Kazanları, Ön Hazırlama Mikserleri, Dinlendirme Mikserleri, Çikolata Filtresi, Kaset Filtre, Krema Üretim Ekipmanları, Zed Mikser, Wallbond Mikserler™, Mobil Mikser ve Tanklar, Karamel Pişirme ve Dinlendirme Ünitesi imalatlarımızın yanında, Anahtar teslimi Yumuşak Karamel Üretim Tesisi kurmaktayız. 

Lokum ve Cezerye Endüstrisinde; Lokum Pişirme Kazanları, Lokum Kesme Makinesi, Pudra Şeker Değirmeni, Çöğen Mikseri, Havuç Haşlama Kazanı, Lokum Tabla Arabaları imalatlarımızın yanında Anahtar teslimi Lokum ve Cezerye Üretim tesisi kurmaktayız. 

Şekerli Mamüller Endüstrisinde; Bal Üretim Ekipmanları ve Komple Bal üretim Tesisi, Helva Üretim Ekipmanları, Reçel, Pekmez, Salça Üretim Ekipmanları, Sert Şeker – Yumuşak Şeker – Dolgulu Şeker üretim ekipmanları, Gofret Üretim ekipmanları, Stok Tankları imalatları yapmaktayız. 

Kimya ve İlaç Endüstrisinde; Jel ve Sıvı Sabun Üretim Ekipmanları, Komple Toz Deterjan Üretim tesisi ve ekipmanları, Küp ve V Tipi (Pantolon tip) Mikserler, Kolonya Kazanları, Özel amaçlı ürünler imal etmekteyiz. 

Süt Ürünleri Endüstrisinde; Süt Nakil ve Kabul Ekipmanları, Süt pişirme Kazanları, Peynir Üretim ekipmanları, Yoğurt – Ayran Üretim Ekipmanları, Tereyağ Üretim Ekipmanları imal etmekteyiz. 

Tüm bu endüstrilerin yanında çözümlerimizle hizmet verdiğimiz Diğer Endüstriler yer almaktadır. 

Ana ilkemiz kalite ve müşteri memnuniyeti olup, müşterilerimizin beklentileri sorunsuz ve kısa sürede karşılanmaktadır. Zaman içerisinde yaptığımız sürekli iyileştirme, sürekli geliştirmeler ile işletmelerin hem bakım maliyetlerini düşürüyoruz hem de işletme maliyetlerini minimize ediyoruz. Kaliteli ve verimlilik artırıcı çözümlerimiz için zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçiniz.